Komfortowy wypoczynek

Oferta
Strona główna
Atrakcje Ustronia Morskiego
Dojazd
Last Minute
Zapraszamy do rezerwacji pakietów pobytowych!

Relaksacyjny pobyt z jogą

Idealna opcja dla tych wszystkich, którym intensywny tryb życia i nawał zajęć dały mocno w kość. Złagodzenie wewnętrznych napięć ciała, regeneracja układu nerwowego, naturalne usunięcie toksyn z organizmu, świeże spojrzenie na najistotniejsze sprawy – to i wiele więcej gwarantują kompleksowe zajęcia jogi Iyengara. Tak ćwiczenia fizyczne i specjalne menu, jak też filozoficzne pogadanki.

Plan dnia:

  1. 08.00 – 10.00 – asany,
  2. 10.10 – herbata,
  3. 12.00 – obiad,
  4. 17.00 – 18.45 – asany i pranajama,
  5. 19.00 – kolacja,
  6. 20.00 – spotkania, wykłady, filmy z Instytutu B. K. S. Iyengara w Indiach.

Wyżywienie: poranna herbata, owoce, obiad, kolacja. Posiłki wegetariańskie.

Poszczególne pozycje jogi – asany wzmacniają zdrowie, budują siłę, sprawność i równowagę. Wpływają korzystnie na wszystkie narządy wewnętrzne, łagodzą napięcia, regenerują układ nerwowy. Poprawiając stabilność w ciele i oddechu joga uczy cierpliwości, wytrwałości i dystansu wobec codziennych problemów. Pozwala rozwinąć wewnętrzny spokój i harmonię dostarczając jednocześnie bardzo dużo energii, entuzjazmu i radości.

Zajęcia prowadzi: ANNA KALICY – DYPLOMOWANY NAUCZYCIEL JOGI IYENGARA

Zgłoszenia: osobiście lub telefonicznie pod numerem: 609 775 579, a także mailem na adres: ania@studio-joga.pl

Więcej informacji na stronie: www.studio-joga.pl

Pozbądź się toksyn naturalnymi metodami i przywróć ciału młodzieńczy wygląd! Serdecznie zapraszam na warsztat jogi. Kurs przeznaczony jest dla wszystkich: ćwiczących regularnie, początkujących oraz pragnących rozpocząć praktykę jogi. W programie poranne i popołudniowe zajęcia jogi – asany, pranajama, nauka relaksu, wykłady, wspólne spacery, rozmowy na temat filozofii i praktyki jogi.

Podczas sierpniowego turnusu „JOGA NAD MORZEM” gościła u nas Pani Kazimiera Szczuka.